Hálószoba-
16x Ingatlanok a oldalon. Landscha an der Mur
Ingatlan a oldalon. Landscha an der Mur. A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Ingatlanok a oldalon. Landscha an der Mur típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából.
-
Eigentumswohnung - Zwangsversteigerung
Lapos Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 80.82 m²
€ 142 0008435 Landscha an der Mur
/AusztriaRelevancia:(73.3 %)
Distanz: Mosenberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 16 km -
Gabersdorf: Föld Eladó
Föld Eladó
Föld 3252.00 m²
€ 120,00/m²8424 Gabersdorf
/Ausztria -
Gabersdorf: Föld Eladó
Föld Eladó
Föld 1499.00 m²
€ 120,00/m²8424 Gabersdorf
/Ausztria -
Gabersdorf: Föld Eladó
Föld Eladó
Föld 1036.00 m²
€ 120,00/m²8424 Gabersdorf
/Ausztria -
Gabersdorf: Föld Eladó
Föld Eladó
Föld 717.00 m²
€ 120,00/m²8424 Gabersdorf
/Ausztria -
Wagna: Eladó
Eladó
Lakótér 54.00 m²
€ 90 0008435 Wagna
/Ausztria -
Liegenschaft EZ 554 - Zwangsversteigerung
Föld Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 1203.00 m²
€ 85 8008461 Ehrenhausen
/AusztriaRelevancia:(66.7 %)
Distanz: Arnfels Bundesland Steiermark (at) ca. 21 km -
Waldfläche - Zwangsversteigerung
Property Land / erdo"gazdálkodás Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 1918.00 m²
€ 1 900,008472 Strass im Zillertal
/Ausztria -
Wohnhaus - Zwangsversteigerung
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 5225.00 m²
€ 150 0008472 Strass im Zillertal
/AusztriaRelevancia:(51.1 %)
Distanz: Poljska ulica Upravna enota Maribor (SI) ca. 34 km -
Wohnhaus - Zwangsversteigerung
Dupla / Sorházak Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 224.12 m²
Föld 2219.00 m²
€ 343 0008423 Perbersdorf
/AusztriaRelevancia:(75.6 %)
Distanz: Mosenberg Bundesland Steiermark (AT) ca. 14 km
16x Landscha an der Mur, Ausztria. Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek Ausztriában, Landscha an der Mur Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek Landscha an der Mur (ausztria). Az aktuális legjobb házak, lakások, kereskedelmi ingatlanok és telkek Landscha an der Mur (ausztria) a reedb.com oldalon találhatók.egy Ingatlan a oldalon. Landscha an der Mur kiadó vagy megvásárolni keres? A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Ingatlanok a oldalon. Landscha an der Mur típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából. Szeretné bérelni vagy eladni a Ingatlan a oldalon. Landscha an der Mur? A a Ingatlan a oldalon. Landscha an der Mur közvetlenül a reedb.com-on kínálhatja bérbeadásra vagy megvételre.

data load ...
A megtekintése