-
17x Nieruchomości w Giesen
Nieruchomości w Giesen. Na reedb.com można znaleźć szeroki wybór Nieruchomości w Giesen do wypożyczenia lub zakupu.
-
Gießen: Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Nieruchomość 2241.00 m²
€ 290 00035394 Gießen
/Niemcy -
Schön gelegener Landgasthof mit Event-Scheune und Top Umsatz in Mittelhessen in ...
Gastronomia, Bar Na sprzedaż
€ 2 000 00035394 Gießen
/NiemcyZnaczenie:(77.8 %)
Distanz: Fernwald Hessen (DE) ca. 13 km -
Hungen: Do wynajęcia
Do wynajęcia
Przestrzeń życiowa 33.00 m²
Powierzchnia użytkowa 33.00 m²
€ 400,0035410 Hungen
/Niemcy -
Hungen: Dom Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Dom Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Nieruchomość 363.00 m²
€ 80 00035410 Hungen
/NiemcyZnaczenie:(66.7 %)
Distanz: Ranstadt Hessen (DE) ca. 21 km -
Einfamilienhaus in 35410 Hungen, Bellersheimer Str.
Dom Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Przestrzeń życiowa 126.00 m²
Nieruchomość 775.00 m²
€ 240 00035410 Hungen
/NiemcyZnaczenie:(84.4 %)
Distanz: Lich Hessen (DE) ca. 8 km -
VIEL PLATZ, VIELE MÖGLICHKEITEN
Na sprzedaż
Przestrzeń życiowa 295.00 m²
Nieruchomość 1215.00 m²
12 Pokój
€ 599 00035410 Hungen
/Niemcy -
Einfamilienhaus in 35321 Laubach, Wohnpark Gullringen
Dom Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Przestrzeń życiowa 151.00 m²
Nieruchomość 497.00 m²
€ 181 50035321 Laubach
/NiemcyZnaczenie:(100 %) -
KERNSANIERT MIT VIEL LICHT UND FERNBLICK
Płaski Na sprzedaż
Przestrzeń życiowa 102.00 m²
4 Pokój
€ 300 00035457 Lollar
/NiemcyZnaczenie:(54 %)
Distanz: Wetzlar Hessen (DE) ca. 26 km -
Ein/Mehrfamilienhaus in 35460 Staufenberg, Alten-Busecker-Str.
Dom Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Przestrzeń życiowa 157.00 m²
Nieruchomość 830.00 m²
€ 176 00035460 Staufenberg
/NiemcyZnaczenie:(100 %) -
Gießen: Nieruchomości Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Nieruchomości Aukcja: wartość szacunkowa, wartość rynkowa
Nieruchomość 3249.00 m²
€ 6 500,0035396 Gießen
/NiemcyZnaczenie:(82.2 %)
Distanz: Fernwald Hessen (DE) ca. 10 km
17x hotele gastronomia Hessen Giesen. Nieruchomości, domy, mieszkania i działki , Gießen do kupienia i wynajęcia Nieruchomości, domy, mieszkania i działki Giesen do kupienia i wynajęcia. Najlepsze aktualne domy, mieszkania, nieruchomości komercyjne i działki Giesen można znaleźć na reedb.com.Szukasz jeden Nieruchomości w Giesen do wynajęcia lub kupienia? Na reedb.com można znaleźć szeroki wybór Nieruchomości w Giesen do wypożyczenia lub zakupu. Chcesz wynająć lub sprzedać ich Nieruchomości w Giesen? Możesz zaoferować ich Nieruchomości w Giesen do wynajęcia lub zakupu bezpośrednio na reedb.com.